Domů   /   Aktuality   /   Nakladač Novotný v boji proti prachu a znečištění cesty v recyklačním závodě

Nakladač Novotný v boji proti prachu a znečištění cesty v recyklačním závodě

K eliminaci prašnosti byl do recyklačního závodu pořízen smykem řízený nakladač B961 s adaptérem, jehož součástí je kartáč a skrápěcí zařízení s nádržkou na vodu a s tryskami. Pomůže snížit fugitivní emise tuhých znečišťujících látek z manipulace se sypkým materiálem a resuspenzi z pojezdu nákldních vozidel po cestě v areálu.

Nakladač Novotný v boji proti prachu a znečištění cesty v recyklačním závoděNakladač Novotný v boji proti prachu a znečištění cesty v recyklačním závoděNakladač Novotný v boji proti prachu a znečištění cesty v recyklačním závoděNakladač Novotný v boji proti prachu a znečištění cesty v recyklačním závoděNakladač Novotný v boji proti prachu a znečištění cesty v recyklačním závoděNakladač Novotný v boji proti prachu a znečištění cesty v recyklačním závoděNakladač Novotný v boji proti prachu a znečištění cesty v recyklačním závoděNakladač Novotný v boji proti prachu a znečištění cesty v recyklačním závodě

Mapa prodejců

Zobrazit prodejce

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.