Harvestor Novotný H512 - Loader.cz
    
Domů   /   Naše výrobky   /   Harvestor Novotný H512

Harvestor Novotný H512

Novotný H512 je vysoce výkonný, kompaktní harvestor určený pro efektivní probírky jehličnatých i listnatých porostů.

Díky 8-mi kolovému osvědčenému podvozku má stroj skvělou stabilitu, neuvěřitelně velkou svahovou dostupnost a terénní průchodnost, a nemáte tak žádný limit při pohybu po lesním porostu. Přední náprava je vybavená funkcí boggie-lift, pro zlepšení manévrovacích schopností.

Pojezd harvestoru H512 nepůsobí poškození půdy ani okolních stojících stromů. Čtyřválcový, přeplňovaný motor IVECO o výkonu 75 koní a obsahu 3,4 litrů má skvělý kroutící moment až 320 Nm.  Stroj se vyznačuje robustní, ale jednoduchou konstrukcí, kde používáme osvědčené komponenty. Prostorná, klimatizovaná a nízko umístěná kabina, umožnuje skvělý výhled na pracoviště i v hustých probírkách a dostatečný komfort pro obsluhu stroje.

Perfektní osvětlení a couvací kamera je už v základní výbavě. Na výběr máme hydraulickou ruku bez i s teleskopem s maximálním dosahem až 7,5 metrů, samozřejmostí je funkce tlumení koncových poloh hlavního ramene a oboustranná brzda rotátoru.

Na intuitivní ovládání a velký displej měřícího systému si rychle zvyknete. Harvestorová hlavice  Kesla RH16 II. generace je perfektní volba, má 4 odvětvovací nože, velkou rychlost posuvu, maximální úřez 45 cm, a skvěle si poradí i s listnatým dřevem. 

 

VÝHODY HARVESTORU NOVOTNÝ

 Spolehlivý a výkonný motor 55 kW/2300 ot.
 Stálý pohon všech 8- mi kol
 Šířka pouze 1,86 – 2,1 metrů
 Boggie -lift
 Možnost volby hydraulického jeřábu s dosahem až 7,5 metrů
 Prostorná a komfortní kabina
 Výkonná harvestorová hlavice Kesla RH16
 Měřící systém XLogger, vše v českém jazyce
 Jednoduchá údržba

 

Harvestor Novotný H512Harvestor Novotný H512Harvestor Novotný H512Harvestor Novotný H512Harvestor Novotný H512Harvestor Novotný H512Harvestor Novotný H512Harvestor Novotný H512Harvestor Novotný H512Harvestor Novotný H512Harvestor Novotný H512Harvestor Novotný H512

Mapa prodejců

Zobrazit prodejce

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.