Domů   /   Naše výrobky   /   Lesní vyvážecí souprava 511

Lesní vyvážecí souprava 511

Lesní vyvážecí souprava LVS 511 je inovovaný model vyvážecí soupravy LVS 5 a LVS 510. Tato vyvážecí souprava je určená k vyvážení vytěženého materiálu především z probírek a nahodilých těžeb. Ložná plocha slouží k odvozu 2 - 5ti metrových výřezů. Maximální nosnost soupravy je 5 tun, objem ložné plochy je 5 m3. Celková hmotnost stroje je stále do 10 tun, proto je stroj zařazen mezi ekologicky šetrné prostředky.

Pohon je nově zajištěn dieselovým spalovacím motorem FPT o výkonu 55 kW, který poskytuje vyvážecí soupravě dostatečnou sílu s ohledem na nízkou spotřebu paliva. Upravený hydraulický systém od firmy REXROTH dnes využívá 2 pojezdové čerpadla a 4 pojezdové hydromotory. Vyvážecí souprava je vybavena děličem průtoku, tzv. flow divider, který při sepnutí rozděluje rovnoměrně účinek tažné síly hydromotorů v poměru 1:1 mezi pravou a levou nápravu. Vyvážecí souprava je vybavena nízkotlakými pneumatikami širokými 400 mm (na přání mohou být použité pneumatiky široké 500 mm).

Nový design kabiny vyvážecí soupravy LVS 511 poskytuje dostatek prostoru i pro robustnější operátory. Kabina splňuje standardy ISO ROPS, OPS a FOPS, a umožňuje pohodlný přístup k hnacím agregátům.

Na vyvážecí soupravě LVS 511 používáme osvědčené švédské hydraulické jeřáby MOWI P25 již ve standardu, variantně také MOWI P30, nebo jeřáb MOHEDA M40 s teleskopickým výsuvem. Dosah hydraulického jeřábu tak může být až 6,5 metrů a nosnost hydraulického jeřábu až 450 kg při maximálním vyložení.

LVS 511 se díky svým technickým parametrům stává ideálním prostředkem k využití sortimentní metody těžby dřeva v probírkových porostech.

K vyvážecí soupravě nabízíme širokou škálu přídavných  zařízení, které zvyšují možnosti jejího využití (klembank, hydraulický naviják, záběrové řetězy, kolopásy, stínací hlavice, atd.)

Ke stroji nabízíme širokou škálu doplňků a příslušenství.

Technické parametry: 

Lesní vyvážecí souprava 511LVS 511LVS 511LVS 511LVS 511LVS 511LVS 511LVS 511

Mapa prodejců

Zobrazit prodejce

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.