Domů   /   Naše výrobky   /   Lesní vyvážecí souprava 520

Lesní vyvážecí souprava 520

Lesní vyvážecí souprava LVS 520 je určena k vyvážení 2 – 5 metrových sortimentů zejména z probírek a nahodilých těžeb. Nosnost vyvážecí soupravy je 6,4 - 7,2 tun (v závislosti na výbavě). Objem ložné plochy je 5 m3. Model LVS 520 je inovovaný nástupce oblíbené vyvážecí soupravy LVS 5000. Pro pohon vyvážecí soupravy je použitý motor Perkins o výkonu 75 kW, přenos hnací síly je zajištěn pomocí pojezdového čerpadla a hydromotorů, které pohánějí mechanické diferenciály. Diferenciály jsou vybaveny mechanickou uzávěrkou. Vyvážecí souprava je standardně vybavena pneumatikami o šířce 500 mm, což výrazně snižuje měrný tlak na půdu a zvyšuje trakční sílu. Hydraulická ruka CRANAB FC 45 Tele (CRANAB FC 53 Tele) s teleskopickým výsuvem o délce 6,1 m (6,5 m) s nosností 1130 kg ve 3 metrech a s regulací rychlosti jednotlivých funkcí umožňuje efektivní nakládku sortimentů na ložnou plochu LVS 520.

Pro větší komfort obsluhy je vyvážecí souprava vybavena otočnou, bezpečnou a klimatizovanou kabinou. Kabina je vybavena vzduchem odpruženou, vyhřívanou sedačkou Grammer s komfortními opěrkami a joysticky Excidor. Veškeré funkce stroje jsou elektronicky řízeny speciálně vyvinutým softwarem Danfoss PlusOne. Systém umožňuje individuální nastavení až pro 8 operátorů, nastavování probíhá pomocí barevného dotykového displeje. Klimatizace a rádio s MP3 přehrávačem jsou již v základní výbavě. Kabina splňuje standardy ISO ROPS, OPS a FOPS.

Ke stroji nabízíme širokou škálu doplňků a příslušenství.

Technické parametry:

                                                   

 

Forwarder LVS 520Forwarder LVS 520Forwarder LVS 520Forwarder LVS 520Forwarder LVS 520Forwarder LVS 520Forwarder LVS 520Forwarder LVS 520

Mapa prodejců

Zobrazit prodejce