Vyvážecí souprava Novotný LVS 520 - Loader.cz
    
Domů   /   Naše výrobky   /   Vyvážecí souprava Novotný LVS 520

Vyvážecí souprava Novotný LVS 520

Vyvážecí souprava LVS 520 je opravdový pracant univerzálně využitelný na soustřeďování dříví v lesních porostech všech věkových tříd. Je určený pro potřeby současného lesnictví, kdy se změny v hospodaření v lese často dějí dynamicky, a kdy je potřeba okamžitě a pružně reagovat.

Do LVS 520 používáme komponenty od nejlepších dodavatelů, na které je spolehnutí. Spalovací motor od firmy Perkins splňuje poslední emisní normu Stage 5, a vyvážecí soupravě poskytuje komfortní výkon s dostatečnou rezervou. Používáme Danfoss hydrauliku, která s řídícím systémem Plus1 posunula jízdní a pracovní vlastnosti vyvážecí soupravy o několik stupňů výš. Od počátku používáme kvalitní švédské hydraulické ruky od společnosti Cranab, které vynikají svou odolností a skvělými funkčními vlastnostmi. Pohon vyvážecí soupravy je v kategorii malých vyvážecích souprava naprosto bezkonkurenční. Vyvážecí souprava má diferenciály s mechanickou uzávěrkou všech 8-mi kol. Stoupavost i naloženého stroje je díky skvělému rozložení váhy neuvěřitelná. Nosnost vyvážecí soupravy LVS 520 je 6 tun. Vyvážecí souprava je velice kompaktní – šířka pouze 2,1 m, výška necelé 3 m. Na ložnou plochu lze naložit sortimenty od 2 do 5ti metrů. Uživatelé velmi oceňují symetrickou vzdálenost přední a zadní nápravy od středového čepu díky čemuž LVS 520 perfektně drží stopu, což je důležité zejména v probírkových porostech. Velkou výhodou je pohodlná, prostorná o 180° otočná kabina.

VÝHODY VYVÁŽECÍ SOUPRAVY LVS 520
 Spolehlivý a výkonný motor 101 hp/2400 rpm
 Mechanické diferenciály se 100% uzávěrkou
 Pohon všech 8-mi kol
 Velká tažná síla 95 kN
 Hydraulický jeřáb Cranab 6,1-8,5 metrů
 Otočná kabina
 Nosnost 6000 kg

Ke stroji nabízíme širokou škálu doplňků a příslušenství.

Technické parametry:

                                              

 

A good essay writing service you could try these out will always be transparent with their terms and conditions. This means that they have full refund policies on their website, which you can check out before committing to a deal. You should also read their terms and conditions carefully. Even if they claim that they do not offer refunds, they will still provide you with a guarantee of the quality of their work. The are also transparent about their refund policies, which is vital if you want to get the best price.
Vyvážecí souprava Novotný LVS 520Forwarder LVS 520Forwarder LVS 520Forwarder LVS 520Forwarder LVS 520Forwarder LVS 520Forwarder LVS 520Forwarder LVS 520Forwarder LVS 520Vyvážecí souprava Novotný LVS 520Vyvážecí souprava Novotný LVS 520Vyvážecí souprava Novotný LVS 520Vyvážecí souprava Novotný LVS 520

Mapa prodejců

Zobrazit prodejce

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.