Smykový nakladač B861 a B961 - Loader.cz
    
Domů   /   Naše výrobky   /   Smykový nakladač B861 a B961

Smykový nakladač B861 a B961

Nakladače Novotný se díky svému univerzálnímu použití uplatňují jak v zemědělství a stavebnictví, tak i v oblasti komunální techniky měst a obcí nebo v technologických linkách kompostáren a také v lesnictví.

K nakladačům nabízíme širokou škálu přídavných zařízení, která rozšiřují možnosti jejich využití. Převážná většina nakladačů Novotný se uplatňuje na domácím trhu v rámci České republiky. Pokud náhodou nepatříte k těm šťastným majitelům nakladače Novotný, tak pevně věřím, že jste se ve vašem okolí již setkali s designově propracovaným modrobílým nakladačem nesoucím jméno Novotný.

V nakladačích Novotný dnes používáme kvalitní a úsporné motory od firmy FPT, které splňují aktuální emisní normu Stage 5. Použité motory se vyznačují perfektním průběhem výkonové křivky, velkým obsahem a obrovským kroutícím momentem. Bezkonkurenční vlastnosti motoru umožnují nakladačům Novotný pracovat v provozně optimálních otáčkách s nízkou spotřebou paliva.

Nakladače jsou osazené spolehlivým hydraulickým systémem od firmy Bosch Rexroth. V převodovkách používáme bezúdržbový, řetězový převod. Elektrický systém nakladače vyniká svojí jednoduchostí.

U nových nakladačů jsme se zaměřili na pohodlí strojníka a maximální výhled z kabiny. Posunuli jsme spodní práh dveří co nejníž a tím zlepšili výhled na břit lopaty. Používáme větší okna a díky tomu nic nepřehlédnete ani po stranách nakladače. Nově používáme odpružené sedačky, samozřejmostí jsou stavitelné područky a citlivé hydraulické joysticky.

V provozu oceníte vysokou výklopnou výšku nakladačů Novotný, díky tomu dosáhnete s nákladem výš než ostatní. Naše nakladače se také vyznačují perfektní stabilitou a vyváženým podvozkem, díky tomu nakladače zvednou opravdu těžký náklad i bez přídavného protizávaží.

Snadné a rychlé provedení údržby je dnes velmi důležité. Pro rychlý přístup k motoru máme otevírací zadní pancíř s chladičem, díky tomu jsou všechny prvky údržby velmi jednoduše a rychle přístupné. Lehce odklopná kabina je u nás samozřejmostí.

Smykem řízený nakladač je univerzální stroj, na který lze místo základní lopaty zavěsit nejrůznější pracovní zařízení. Díky tomu mají smykem řízené nakladače své uplatnění i v lesnictví nebo v pilařských provozech, ale také např. v lesních školkách a jiných přidružených výrobách. Velmi zajímavá byla také instalace neseného štěpkovače na nakladač Novotný B961, který štěpkoval biomasu v technických službách obce.

VÝHODY NAKLADAČŮ NOVOTNÝ

 výkonné a úsporné motory
 vyšší nosnost
 spolehlivý hydraulický systém
 bezúdržbové řetězy
 hydraulické ovládání pomocí joysticků
 jednoduchá údržba
 praktický a rychlý servis

VOLITELNÁ VÝBAVA
Nabízíme škálu volitelné výbavy, tak aby nakladač skutečně odpovídal vašim představám:
 Variantní rychloupínače (Euro čelní nakladač, Euro skid steer,…)
 Klimatizace
 Rádio
 2 rychlostní provedení
 Zvýšený průtok pracovní hydrauliky
 Bezúkapové, odtlakovací rychlospojky
 Couvací alarm
 LED pracovní osvětlení
 Opravdu široká škála přídavných zařízení

Technické parametry: 


 

 

Another way to determine the is to read customer reviews. It is important to read real reviews posted by real users. Look for a reviewer that offers a closed comment section. Then, if you have used a particular service https://ihatewriting.net/the-best-paraphrasing-tool/ before, leave your feedback there. It is important to write a review, but be as honest as possible. The more authentic reviews, the better.
Smykový nakladač B861 a B961Smykový nakladač B861 a B961Smykový nakladač B861 a B961Smykový nakladač B861 a B961Smykový nakladač B861 a B961Smykový nakladač B861 a B961Nakladač B861Smykový nakladač B861 a B961Smykový nakladač B861 a B961

Mapa prodejců

Zobrazit prodejce

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.