Domů   /   Aktuality   /   Země živitelka

Země živitelka

Země živitelka nabídla návštěvníkům nejširší nabídku  zemědělských oborů na jednom místě, novinky z oborů zemědělské techniky, myslivosti, včelařství, rybářství, potravinářství nebo chovu hospodářských zvířat, komplexní prezentaci zemědělství od historie po současné trendy, i novinky v oblasti výzkumu a vzdělávání. Zúčastnilo se jí 581 vystavovatelů.
Na letošní výstavě jsme představili nakladač Novotný B861 s hladkou lžící, nakladač Novotný B961 s vidlemi s přidržovačem a lesní vyvážecí soupravu LVS 511. V sobotu se slavily NÁRODNÍ DOŽÍNKY. Dožínkový průvod v čele s nejvyššími představiteli státu a vlády doprovázeli lidé v krojích s dožínkovými věnci, mažoretky, živá hudba, myslivci s dravci a loveckými psy, koně s jezdci. 

Země živitelkaZemě živitelkaZemě živitelkaZemě živitelkaZemě živitelkaZemě živitelkaZemě živitelkaZemě živitelkaZemě živitelkaZemě živitelkaZemě živitelkaZemě živitelkaZemě živitelka

Mapa prodejců

Zobrazit prodejce

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.